Telefon
WhatsApp

0(368) 282 82 44

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Oda Servisi

Odanızın konforunda ziyafet! Yıldız Country oda servisi hizmetiyle misafirlerini şımartıyor. Size sadece lüks odanızın keyfi ile Sinop'un muhteşem lezzetlerinin tadını çıkarmak kalıyor! Siparişiniz, güler yüzlü servis ekibimiz tarafından en hızlı şekilde odanıza servis ediliyor.

İNCELE

Restaurant

Açık ve kapalı restoranlarımızda ızgara etler ve Sinop’a özel lezzetler başta olmak üzere gurme lezzetler sunulmaktadır. Ayrıca; organizasyon konusunda tecrübeli personelimizle özel davet ve toplantılarınızda da profesyonel hizmet vermekteyiz.

BİLGİ İSTEYİN

Şehrin Stresinden Uzak

Yıldız Country Hotel’de, doğa ile baş başa geçireceğiniz tatilde rahatınız ve memnuniyetiniz için gereken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Misafirlerimiz leziz köy kahvaltımızı tadabilir, kayın ve köknar ağaçları arasında hamakta keyif yapabilirsiniz.

REZERVASYON OLUŞTURUN

Organizasyon Hizmetleri

Düğün, nişan gibi organizasyonlarının için, doğa içerisinde, güvenli, şehrin stresinden ve trafiğidnen uzak alanımızı kullanabilirsiniz. Organizasyon hizmetlerimiz için rezervasyonlarınızı iletişim sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN